Tuesday, October 5, 2010

Töö kanepisõltlasest tööandja juures.

Hamam. Ärkasime kell 6.54, et otsida välja must pesu, mis Franki juurde pessu viia. Läks umbes 2 minutit, siis kappasime kööki, mis pidi kella 7st lahti olema, aga äkki oligi. Kobisime tyhjade kõhtudega tagasi tuppa ja seadsime end minekuvalmis. Tee peal krabasime kohalikust hommikusöögikohast burksi, ei olnud kõige parem, siuke kärssanud saiaga ja mingi lihakänakaga. Jõudsime ilusti graafikupäraselt Franki juurde, kes aga kutsus meid hoopis esimese asjana hommikust sööma. Närisime helbeid ja piima ning kohvi ja ananassi ja arbuusi ja maasikaid ja rummikooki :D Sõime lauas koos igasugu turistidega, kes seal hostelis ööbivad, pmst pensionärid, kes ringi reisivad. Kuulsime palju kohti, mida kindlasti kylastama peaks. Pärast 45minutilist kõhtutoitvat pausi läksime välja. Frankil on 2 koera, Max ja Rex, yks on 6 aastane ja teine 15, aga ega pmst palju vahet ei tee neil :D hästi säilinud. Esimese ülesandena hakkasime puhastama liivapaberiga kahte seina osa, mis tegelikult värvimist ei vaja... ehk nad tundusid täitsa ok. Aga kuna teadsime ette juba, et tyyp on suht pedant, siis nyhkisime kõik ilusti ära, tunni aja pärast saime peitlid pihku, et kraapige õhumullid ka värvi alt välja :D. Aeg muudkui lendas ja lendas... Yhel hetkel teatas Frank, et äkki meil on autojuhiload ja saame tema mersuga talle järele sõita, kui ta naisele töö auto ära viib. Loomulikult krabas altsik võimalusest kinni. Sai siis esimest korda sõita parempoolse rooliga autoga, ei pidavatki nii hull olema. Mingi 11 ajal teatas Frank, et Elis teeb teile lõunasöögi ka 12ks :D Saime ilusti kõtu täis vahepeal jälle... Mingi kanaliha oli kahe saia vahel ja salat ka ja värki. Täitsa hea. Pärast lõunat kysis frank, et kumb tahab myrgiga ämblike ära peletada ja võrgud ära võtta. Saatsil altsiku pukki. Siis teatas aga onuke, et ole ettevaatlik, sest kui nad hammustavad, siis on pehmelt öeldes perses :D Ehk sel hetkel tuli meil meelde, et siin ju kõik kohad myrgiseid ämblikke täis, altsik hoidis nendega suurt distantsi :D. Minu kutsus Frank kaasa sõbra juurde, kes elab mingi 1 km eemal ja on puussepp. Tyyp oli 75 aastane puussepp, kes on kaa eestis, lätis, leedus käinud. Tuli välja, et ta suur maailmarändur. Ise nii vana aga kuradi kõbus. Natuke halvasti kuuleb aga muidu ok. Sõitsime tema autoga Franki juurde tagasi, aga ta hoiatas ette, et kas mul ikka elukindlustus on, et temaga võib sutsu ohtlik sõita olla, kuna ta vähe põdurake :D Ta oleks peaaegu enda aias yhe puu otsa tagurdanud. :D:D Onuke võttis siis mõõdud, et lõigata maja yhele kylejele uued piirdelauad. Samal ajal altsik pidi edasi lihvima. Mina sain endale Kärcheri survepesuri, millega siis seinad kakast ära pesin. Kuna erinevaid tegevusi oli nii palju, siis lendas aeg kiirelt ja saigi peagi 15.Aaa, vahepeal jõudsime veel aialipid ka ära lihvida, kuigi tegelikult seal lahtist värvi polnud, aga moe pärast käisime ikka kõik lipid ilusti läbi. Kell 15 tööpäev läbi, kiirelt koju ja pesema. Pärast seda poes, arve 49,75 doltsi. Lubasime endale isegi oliive juba ja 1 kg peekonit :P Kuna me pole mingi 3 päeva poes jõudnud käia. Söök sai rikkalik, vokiroog, hakkliha-vorsti-kapsa-tomati-shampinjoni-sibula-makaroniga. Pärast sööki oli kell loomulikult kell 17.40 ringi ja pidime juba amusement parki tööle minema. Täna polnud seal absoluutselt mitte yhtegi inimest. Pärast tunniajast passimist teatati, et võite täna koju minna. :D Jee kappasime koju ja korraldasime pokkeriturniiri, mis oli eile kokku lepitud. 5 doltsi tournament buy in. Tore mäng oli. Mõnel läks paremini, mõnel halvemini :D Aga mängurõõmu oli see eest palju. Maksime järjekordse nädala eest üüri ära, ning oleme suht kindlad et see on viimane nädal siin, sest oleme juba 2 nädalat siin olnud ja oleme yhe veel, see on meie kohta ilmselgelt liiga palju yhe linna kohta. Siiber on juba :D Aga pappi tuleb häste, ingi 150 doltsi päev. Nädala lõpus kappame tõenäoliselt altsikuga tagasi perthi, et sealt auto osta.

Mingid imelikud moskiitod närivad meid, tulevad punased punnikesed, aga muidu oleme kõik ikka kõvasti pruunimaks saanud (jah, me kasutame kõik 30 spf kreemi :D).

Minuarust pole unereziim ikka veel paika läinud... suht tihti tuleb päeval lihtsalt uni ja hommikul on ääretult raske ärgata :D, sest äkki organism tunneb, et eestis on kell tgt 2 öösel, kui meie ärkama hakkame :D.

Guten Abend,

Das ist gut,

Raiki von Kalda.

Blogi oli eile juba valma, aga ei saanud yles panna, kuna yks meist oli kolme päeva netivaru 1 tunniga ära kasutanud :S:S, mina yritasin mingi 1,5 h aru saada, miks netti pole, lõpuks sain kell 1 magama, grrr.

R.

Monday, October 4, 2010

Kuu sai täis!


Tere rahvas! Eile õhtul olime neljakesi all hoovis ja ajasime majarahvaga juttu. Peamiselt yhe Prantsuse tyybiga ja muidugi Luke'iga. Meile soovitati kuhu ja kuidas edasi minna. Mida näha ja mida mitte teha. Et olksime need, kes me praegu oleme. Ei käiks sama rada teiste backpackeritega. Vaataksime kaugemale suurlinnadest, kuhu kutsuvad meid klubid ja pubid ja peod, mida ka kodumaal näha saame. Et me läheks just sinna, kus pole enne keegi käinud. Ja et me kindlasti liiguks põhjapoole. Näha aborigeenielu ja tunda seda kultuuripärandit, mis austraalial on. Sest see on peaaegu ainus. Muud kultuurilised ja yhtse riigi tunnused nagu rahvatantsud ja rahvuslilled on siin puudulikud. Muidugi saavad kõik austraallased mõelda emakesele inglismaale, aga mina arvan, et paari kymnendi jooksul tahava austraallased midagi täiesti oma...
Kui rääkisime siinstele Eesti yld laulu ja tansupeost. Ja sellest, kui palju inimesi kohale tuleb, isegi siis kui meid on kokku tsipa yle miljoni, siis see oli kindlasti mõtlemapanev.
Kohtusime ka kahe tydrukuga. Yks neist läks tna tagasi kanadasse. Viisa sai läbi ja aeg lihtsalt kadus. Sama nagu meil praegu. See kuu oli nii kiire. Kogu aeg on midagi teha ja kõik päevad planeeritud. Palju asju on ajada. Nii see aasta meil siin kulgeb.... kiirelt ma kardan...
Luke ja prantslasega leppisime kokku, et teeme poistega kerge pokkeri. Polegi ammu mänginud. Niiet homme õhtul siis buy-in 20 taala ja läheb.
Kysiti veel seda ka, et kas kõik eestlased on nii ilusad?? Kas on ? ;)
Hommik oli jälle pingutus. Sest ma raikiga tlin tunnikese varem yles, et hommikul poodi jõuda, sest päev oli tna pikk ja kylmkapp on tyhi. Aga oh yllatust. Pyhapäeval pole siin mitte yhtegi poodi lahtil. Nädalavahetus on siin ikka nagu puhkeaeg...
Siis polegi muud teha kui tegime yhes kohvikus hommukusöögi peekoni ja muna ja röstsaia. 12.50 taala koos joogiga. Aga ma ei tea mis nad munesid neid praemune seal w? Pool tundi tuli söök. Isegi tööle jõime 10 min hiljaks sellepärast. Aga polnud hullu. Tydod juba särasid seal ja ilmselt olid kasulikud millegaga.
Panime mängulooma seina yles kiirelt ja siis iga yks oma posti jälle. Eike tegi siis tna mänguasjaseina. Pidi pool päeva päikese käes olema. Siis vahetas Elluga ära, et mõlemad võrdselt kärssaks. Aga tna oli kuidagi jahe yldse. Tuul oli tugev ja vist ainult mingi 19 kraadi sooja...
Tööpäev venis nagu siirup pannkoogi peale. Ja mingi aeg kadusid kõik kuskile ära... Siis tunnikese passisime niisama ja saime poolteist tundi vaba aega yldse. Läksime raikiga kaugemale poodi. Et vb see on lahti. Aga no mida ei olnud, seda ei olnud... Sai niisama pmst jalutada. Jalad on sutsu kypsed juba sellest seismise tööst. Õhtupoolik oli ka nagu jah... meie kliendid olid meie ise. Me raikiga nagu kaks põnni hyppasime batuudi peal. Lisaks kõik proovisid kõiki alasid. Pool tundi enne lõppu pakkisime kokku ära juba. Saime tulla koju. Panna ilusti riidesse ja minna yhte kohvikusse yle tee, kus ka mihkel töötab, sööma. Võtsime seda mis tundus hea. Yldjuhul oli see menyy kõige kallim. Ikkagi, oli ju meie esimese kuu tähistamine. Ma pole kunagi nii head lambaliha saanud, ellul oli mingi pasta, eikel natuke liiga vyrtsikas kana ja raikil sama mis mul. Kõrvale siis pudel kallimat valget veini ja magustoiduks tydodele sokolaadikook ja raikile jäätis. Mulle jäätis baileys'ega. Arve tuli hetkekurssi arvestades 1787,80 krooni. Sai nagu natuke lubatud endale. :D Aga õhkond oli hea ja sai natuke neljakesi koos istutud.
Pärast seda tagasi hostelisse ja hetkegi muud tegemata, kohe voodisse. Lihtsalt päev oli väsitav ja homme on äratus kell 6.45. Me raikiga Franki juurde tööle esimest päeva. Vähemalt on midagi uut. Ja kui me juba teame, milline lahe kuju Frank on, siis tõotab hea päev tulla.
Tydrukud tulevad natuke hiljem järgi, aga samasse kohta. Ja õhtul veel karnevali töö ka veel. Nyyd tleb nädal väga kiiret elu. Väga töist. Sest see nädal siis autorahapõrsakesse kogumine. Järgmine nädal vb mina ja raiki Perthi autot ostma ja siis tagasi siia ja võtame piffid peale ja põrutame põhja.

Kuulsime yhest linnakesest. Kus rahvastiku arv on 8 elanikku. Ja selle sees on ka koer! :d
See on kaljunukil lõunarannikul. Kus vaatega ookeanile võib kevadeti näha vaalasid . Ja palju. Sest nad kogunevad sinna poegima. :)

Praegu muusika mängib listist ja lõpetuseks jäi lugu : Elisa - dancing

Kõike ilusat teile ja ma kuulsin, et kinnaste soodusmüük on kaubamajas! :D Edu!

































































Vasakult ylevalt: Suhkruvatitädi, Megan, Donald, Gary, Mingi Dude, Marty (The Boss), Mina, Kerstin, Mike, Karusselli onu, ehtetädi, Jäätisemees Russell, Jäätisenaine
Vasakult alt: Woof, Raiki, Eike, Elis, pisike Luke, Mingi poiss

Sunday, October 3, 2010

10% möödas?

Täna kuu aega tagasi lahkusime Eestist :D


Raikiiiiiiiiiiiiii

Peaks tööd vahetama, kopp ees juba :D

Hei. Tgt käisin kolme 50 kg kaaluva piffiga pubis jooki tegemas, altsik ajas kägu :D. Aga see selleks. Hommik oli unine, kuidagi vaarusime kõik 14ks tööle. Altsik sai jälle püssid, mina sebisin endale Scary-go-round, ehk selline aeglaselt pöörlev pisilaste atraktsioon, sest teadsin, et seal ei pea pmst mitte muffigi tegema. Tydod said korvpalli ja nooled. Rahvast oli vähe... aeg liikus väga aeglaselt, sellepärast ongi natuke jama, sest passimine ei ole yldse huvitav, isegi kui selle eest makstakse 150kr tunnis. Järjest enam hakkame aru saama, mis krdi linn see on. See on pisike maalinnake, kus on paju abosid ning enamus inimestest on maakad. Ehk siis laadal näeb neid eriti palju. Aga raha oskavad hästi välja köhida, 5 doltsi atraktsiooni või pisikese mõmmi eest pole mingi probleem ka 5 aastasel lapsel. Juba teist päeva tekkis mingi ryselus, yks meie omadest said yhelt kalkarilt paugu vastu vahtimist ning too lubas veel selle meie oma maha lyya pärast tööpäeva, kui ta sealt pargi alalt lahkub. Jäi sinna oma 5 sõbraga passima. Nagu väikelinnakaklused. Ment kutsuti kohale, kes siis yritas seda punti laiali ajada. Vist vajus ära kogu see värk. Päev venis kuidagi eriti aeglaselt, õnneks lohutas see, et see on pmst eelviimane tööpäev siin. Õhtul saime ka palka. Altsikuga ostame tavaliselt palgapäeval kasti õlut, mis maksab ainult 40 doltsi ringi, ehk mõlemal tuleb mingi poolteist tundi tööd teha. Aga konks on selles, et meil on palgapäev ylepäeviti :D. Ok ok nii tihti me ka tgt ei osta. Jõudes tagasi hostelisse, oli siuke väss peal. Tydodel kindel plaan aga kluppi minna, sättisid nad siin siis ennast mingi 40 min ja kobisime alla, kus pidi kahel hostelikaaslasel syntar olema. Nood aga kobisid õige pea kuskile pubisse istuma. Jäime siis neljakesi välja istuma ja lõõgastusdrinki tegema. Aga yks tyyp oli veel, Luke, see sama, kellelt ellulällu särgi sai. Kuigi eelmine õhtu hoiatas meid tema eest yks teine tyyp, öeldes, et Luke on siuke libe sell. Siis hetkeseisuga on ta kyll meie usalduse päris tugevalt ära teeninud. Väga muhe tüüp, 30 aastane. Natuke usklik, tegeleb abolaste õpetamisega outbackis. Ta rääkis meile pikalt, et mida me teha võiksime. Et soovitas meil mitte olla tavaline "backpacker". See tähendab, et käia linnast linna, vaadata ära yks vaatamisväärsus ja õhtul klubisse minna. Saad kyll linnukese kirja, et jeee, olen käinud klubis ja Sydneys, kuid tegelikult pole õiget austraaliat näinud. See pani päris sygavalt mõtlema... kuigi meil tegelikult oligi plaan teha kõike vastupidiselt tavalisele backpackerile.... Sellepärast ongi meil ikka kindel plaan minna põhja, isegi kui seal on tapvalt kuum... Saamegi selle kogemuse ka kätte. Sellised on vähemalt praegused plaanid. Altsik, eike ja elber lälber otsustasid just, et kluppi nad siiski tna ei lähe, sest liiga väss on peal. Ma ytlesin neile seda kohe kui nende nägusid nägin, need olid täielikult kustunud. Nädala pärast plaanime auto ära osta... sellest oleneb ka palju, kuhu me edasi reisime, kas meil on seal ööbimisvõimalus vms. Homme peame jälle 10ks tööle minema ja läheb tõenäoliselt 21ni. 11h tööd pole lihtne... lihtsalt seista ja passida :D aga selle eest 165 doltsi saada pole ka paha :D. Aga siiski andsime täna teada, et järgmisest nädalast me hommikuti enam ei tule, kuna saime teise töö. Värvimise ja puutöö Franki juures. Saame vaheldust passimisele ning saame ka kasulikud ja asjalikud vahelduseks olla. Btw, see Frank on kogu aega pmst kanepilaksu all :D siuke hõljub ja värki :D ja pidavat absinti ka jooma. Aga muidu tundus tore onu. Lubas isegi oma mehaanikutel lasta meie auto yle vaadata, kui midagi osta kavatseme. Muidugi soovitati meile, et siit linnast ple mõtet autot osta, sest siin on õhk soolane ja autod lähevad kiiremini roostetama... Siiski jätkame amusement pargis töötamist õhtuti, ehk siis mingi 18-21, natuke võib ju passimise eest ka raha vastu võtta:D. Tgt olemegi juba liiga kauaks yhte kohta jäänud... mis ple tgt hea, sest siis tekivad pysivamad sõbrad ja on jälle raskem ära minna. Nii et masterplan nääb ette veel max 2 nädalat töötamist siin, auto ostmist ning põhja poole põrutamist. Päeval on päike päris tappev, tuleb ikka 30 SPF ennast nähtavamatest kohtadest koikku mökerdada, sest kui tuul ka puhub, siis ei saaa arugi, kuidas päike tgt laksab. Homme peame altsikuga ärkama 8 ajal, et poes ära käia, kuna õhtal pärast tööd on juba poed kinni...

Magamaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, uni tulebbbbbbbbbbbbbb.

Rik.

Saturday, October 2, 2010

Mida pidu.... :D

Tere tibud!
Eile siis saime teada, et tööle alles kell 2 päeval ja oli vaja räga pidu teha. Ausalt öeldes.. Mina ei jõudnud kaugele, sest lahja veinilurr tegi oma töö. Eike käis klubis, Ellu kaotas passi, mille ta hommiku muulilt yles leidis ja kõik on OK...Ja raiki, meie tibukene, ei jõudnud tna koju! :D:D:D:D 150 kilo naiseilu viis meie poisi hoopis teise linna! :D Ta peaks peagi tagasi jõudma! :D:D:D:D

Tsau musid!

Alari!!!!!
Tsau jälle! Te ei kujuta ette ka kui palju on rääkida, aga aega on vähe, sest on ikkagi reede ja klubid on kella viieni lahti ;) Aga päev algas sellega, et mina ja raiki läksime siis selle kurikuulsa Frank'iga kohtuma, kes Ellule ja Eikele tööd pakub. Sest ta tahtis midagi meile ka sokutada. Hommikusööki ja minekut. Elber jäi veel tudisse. Tydode töökoht ei ole yldse kaugel. Kilts siia, kilts sinna. Frank tundus esmapilgul väga ...kuidas öelda... MEES. Selline äge. Ja seda ta ka oli. Pani Eike tööle ära ja siis hakkas meiega tööasjust rääkima. Näitas, mis tal vaja kõpitseda oleks hotelli juures. Värvimine oli peaylesandeid. Sealt saime raikiga aru, et ta on natuke pedant ja kõik peab olema 5 ++. Kui meie maja värvi vaatasime, siis ma ei kulutaks kyll seda raha sellele värvile, sest maja näeb ilus välja ja on siiani väga heas korras, mis sest et see 120 aastat vana on. Aga vb on see minu arvamus, sest eike peavärviga oli sama :D Siis tal oli vaja teha veel natuke puutööd ja muud stuffi. Leppisime kokku, et mis iganes meie karni asjast saab, aga ,me läheme esmaspäevast tema juurde tööle. Alates 15 taala nägu tunnis ja mine tea mis edasi. Kui tuppa läksime, siis ta kohe kutsus Eike ja ytles, et ta peab meile kohvi tegema. Lodev... Eike vorpis kohvi meile. Siis rääkis ta Eikele, et pärast tööd saaks ta koos elisega minna kuskile abokate galeriisse vms. Eike kekutas, et hahaa... poisid, kuulsite, nad saavad galeriisse :D... Me kohe raikiga panime vastu. Et OK...Me siis läheme veeparki senikaua. :D Te oleksite pidanud eike nägu nägma. :D
Aga Franki käest saime kamba peale veel pool arbuusi ka teemoonaks.
Eike jäi tööle, mina raikiga kämpasin koju ja kodus magas ellu. Kui me talle oma mästerpläänist rääkisime, et meie ujuma ja tema mingeid pilte vahtima, siis tema pilk oli veel rohkem surnud kui Eike oma. :D:D
Ellu võttis ennast kätte ja hakkas tuba koristama. Minu arust ta lihtsalt joonadas asjad ritta ja muud tarka seal peale prygi välja viimise ei tehtud. Aga tubli sellegipoolest. Suundusime koos mihkli ja raikiga siis veeparki. Väga kaugele kämbata polnud vaja. 7.50 taala sissepääs koos SPAga. Aga spaa nägi seal välja ainult saun, mullivann ja aurusaun, mis ei töötanud. Aga see oli nii lõõgastav. Ma polnud ammu nii puhas ja väske :D Myttasime mingi 2 h vees ja siis tagasi . tee peal käisime autopoest läbi. Seal ei olnud midagi eriti soodsat. Kõike seda saaks lubada endale netist kuulutusi vaadata ja 2000 taala odavamalt. Mina arvan ikka et me peaks valima 4x4 maasturi. Sest see on ruumikus pluss teovõime. Mitte keegi ei taha ju osta kaksikutele yksikkäru... Aga hindadest ja muust hiljem kui asjaks läheb...
Koju jõudes kiire uni. 2h magusat lõunauinakut ja peagi olidki tydod tagasi. nad ei käinudki seal kus nad pidid minema. Hoopis midagi muud. Aga sellest kirjutab eike ise lõpus. Aga nende pilkudest oli näha, et neil oli väga äge ja väga tegus pärastlõuna.
Siis peagi tööle. Kolm tundi tyhjapassimist ja palk tiksus. Muud ei midagi. Ja siis hea uudis... homme alles kella 14.00 tööle. Seega...tna peaks yle tyki aja pidu panema. Praegu olemegi allkorrusel ja mängime piljardit. Ja see tyyp, kes meil siin heaks semuks on saanud, tahab et ma blogis temast midagi räägiks. Okeih... Kõik sai alguse sellest, et ta vahetas ellu käevõru oma farmerisärgi vastu. Nyyd oleme kõik head tuttavad ja ta on alati väga abivalmis. Viis meid korra poodigi ja siis tõi tagasi. Isegi autovõtmed usaldas meile. Väääga lahe tyyp. !!!!
Ja onu altšiku moraalinurgake. Sama päda kes pea meeter pikk ja eile võlli mängis. Tuli tna koos isa ja vennaga pyssi laskma. Eile oli kõva mees. Tna olid silmad ära nutetud ja poos nägu punane...Ja lisaks yks hammas eest puudu. Niiet kõikvõimas jagab ikka oma lakse ausalt.! Ma isegi ei tahtnud naerda selle yle, sest see oli lihtsalt hale!

Aga muidu kõik on ja päike!
Ja päiksest rääkides....Eike jätkab:

Tsauu:D Eike olen! Frank ütles siis mulle tööpäeva alguses, et täna eriti pikalt ei lähe (kokku2,5 tundi ja sain selle eest 500 EEKi :) Jaaa.. tegelikult me ikkagi galeriisse ei jõudnud. Küsisime paarilt inimeselt, et kus see galerii siis on, aga keegi ei teadnud. Niisiis sõitsime Ellu ja Frankiga niisama Dongara linnas ringi ja avastasime selle linna vaatamisväärsusi. Väga lõbus oli! Hiljem läksime ühte ookeaniäärsesse restorani sööma. Meie tänaseks lõunasöögiks olid austrid, kalmaarid ja kõik muud kallid mereannid. Väga maitsev oli ikka:) Joogiks valge vein jääga. Elu on lill! Jäime tänase päevaga väga rahule:) Eiksu


Altšik...

Friday, October 1, 2010

Tsau! Tahate midagi tavapärast kuulda? Davai.. Ärkasime hommikul selle peale, et Ellu koperdas jälle kella 9ks tööle ja meie kolmekesi tunnike hiljem .Midagi pole muutunud. Ainult see, et tna oli kolm korda raskem tõusta kui tavaliselt. Hull plän oli kluppi minna eelmine õhtu, aga kui me lõpuks siis klubi juurde kämpasime panid 4 suurt turvapurikat juba uksi kinni. Ja nii me läksimegi koju ja magama.
Hommikul praadisin jälle peekonit ja kõik oli jumala sama nagu tavaliselt. Aga kui tööle jõudsime, siis muutus meie rutiinne päevaaelu. Tööpäev jäi ära... Sest Marty ytles et rahvast liikvel ei ole ja ilm ka kuidagi kahtlaselt niiske ja pilvine. Jah.. Esimesed pilved Geraldtoni kohal. Ja kohe nii, et yhtegi sinise taeva tykki pole näha. Kahe päeva pärast lubas isegi pisikest vihmakest.
Mis seal ikka. Poest läbi ja koju tuttu. Poest sai ostetud toidukraami ja ma raikiga ka kasti sprite'e. Poole odavam oli kui tavaliselt. :D Eike ostis juuksevärvi. Ma vaatasin karpi ja eike juukseid ja nu ma ei näinud seal mite vähimatki vahet. Täpselt sama värv. Kui ta muidugi ennast paremini tunneb pärast värvimist, siis me võime seda rõõmuga talle pähe mökerdada raikiga. Avame oma juuksurisalongi...
Aga hommik oligi pmst magamine. Magasime kuni kella poole neljani õhtul. Uni oli muidugi täpselt selline nagu oleks kuskil võrgus kinni ja vähkreks kogu aeg. Unenägusid nägime ka kõik.
Tegime söögi ja ellu tuli koju. Kukkus pärast sööki kohe magama. Kui tli aeg tööle minna, siis ta kysis läbi une, et kas mihkel ei saaks tema asemel minna. Muidugi sai...
Niiet ellu sai välja puhata pikast tööpäevast. Ja meie siis läksime tagasi tsirkusesse tööle. Sest tna oli seal ausalt nagu tsirkuses. Ametikohad samad, ainult raiki läks noolemängu taha.
Juba esimesel tunnil sain aru, et seda tööd ma enam teha ei viitsi. Sest ma vihkan neid ylbikutest lapsi, kes on kas kodutud või lihtsalt teavad liiga hästi oma õigusi. Eriti aborigeenilapsed. Eriti noored ja eriti kuked. Tlevad peale nagu mesilasparv ja silmad kogu aeg käivad, et kus saaks mida turki panna. Laamendavad relvadega ja sihivad mind. Siis tna oli purjus inimesi palju. Aga kassa oli lõpuks päris hea. Õhtu lõpuks oli pinge veel suurem. Sest mingi tyyp majandas seal selle karja abolastega, kes omastarust oli valus jõuk. Ja mingi teema oli seal jalgrattaga. Ei tea mina kes kelle oma ära võttis. Aga sõna otseses mõttes tuldi minu hoovile kaklema. Umbes 20 aborigeenilast ja nende seas mõni pisike slavik. Paar suuremat kuttim, kes yritasid mingit õiglust paika panna. Samal ajal kui väiksed pädad ymberringi kaose suutsid tekitada. Marty käis kaks korda seda kampa laiali ajamas. Ma ei saa aru kuidas mõni on lihtsalt selline, et vaatad otsa ja vaatad tegusid ja siis kohe tead, et see kutt on 2 aasta pärast mõrva pärast kinni kuskil asutuses. Täpselt nii rägad olid. Kaks korda lasti meie suur lossbatuut ka tyhjaks.
Mulle tglt meeldivad lapsed. Aga vabandage, sest tna oleks tahtnud neil jalgadest kinni võtta ja kuskile kaika otsa riputada. Nad segasid kõiki. Raiki ajas ka neid seal taga. Kyll varastasid nad nooli ja kyll ronisid yle leti... Jube. Siit moraal mu noored sõbrad: Kes kunagi lapsi saab, siis valvake nende yle. See on alustuseks teie teha, mis rada nad käima hakkavad ja kus lõpetavad.
Tööpäev läbi, siis KFCst söök, sest tööpäev lõppes nii hilja, et köök hostelis juba kinni. Avasime raikiga õlled ja teeme mihkliga piljardit. Homme tööle alles 6 pm . Eike ikka hommikul. Ma Raikiga ka homme tydode ylemuse Franki juurde. Tal pidi meile tööd olema. Aga sellest juba siis kui midagi kindlamat. Kolmas varaint, mis pakuti on see, et kuskile farmi 25 km kaugusel. Heina tegema traktoritega. Ka võimalus. Aga ei taha karnevali tööd ka nii järsku lõpetada, sest rahvas seal hästi heatahtlik...
Niiet ei tea... Järgmine nädal koristame igastahes selle rutiini ära :D

Ärge yle töötage ja jätke kommentaare, sest meie ootame neid nii, nagu teie blogi

Alari / Lanky